statystyki szczegółowe

Aktualności

Z Potworowem na remis

• autor: przytyk2, 2013-03-24 22:27

Kolejny mecz sparingowy - tym razem z LKS Potworów, zakończył się wynikiem remisowym 2:2. Po pierwszej połowie i dwóch bramkach Michała Białkowskiego prowadziliśmy 2:1...

LKS Potworów - Sokół II Przytyk - 2:2 (1:2)

bramki: 0:1 Michał Białkowski, 1:1 samobójcza, 1:2 Michał Białkowski, 2:2

Sokół II: Szymczak - Kowalczyk, S.Drabik, Rychlicki, Gaczyński (46`D.Drabik) - Jarzynka, Leszczyński, Śpiewakowski, Zieliński (70`Jabłoński) , N.Szubiński (46`D.Szubiński) - Białkowski (46`Kułakowski)

W ramach przygotowań do meczów o punkty, tradycyjnie nie mogło zabraknąć potyczki z LKS Potworów.  Wczorajszy mecz zakończył się wynikiem remisowym, który nie krzywdzi za bardzo żadnej z drużyn. W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiała nasza "11" i kiedy tylko trochę przyspieszaliśmy grę, rywale zaczynali się gubić. Przy bramce na 1:0 dobrze w polu karnym odnalazł się Michał Białkowski i bez problemu pokonał Emila Lesiaka. Czym kończy się strata piłki w środku pola mogliśmy się przekonać przy bramce wyrównującej. Jeden z graczy Potworowa na środku boiska wyłuskał piłkę, a następnie uruchomił na skrzydle Bykowskiego, który zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne. Na nasze nieszczęście po interwencji Pawła Rychlickiego piłka znalazła się w naszej bramce. W kolejnych minutach kilka razy przedarliśmy sie pod bramkę LKS Potworów. Bramka na 2:1 padła po dobrej, szybkiej akcji prawym skrzydłem Michała Jarzynki, którą bez najmniejszych problemów wykończył Michał Białkowski. Rywale starali się odgryzać, ale długie piłki na Grzegorczyka były czytelne i obrona radziła sobie bez większysz problemów. Do przerwy wynik 2:1 dla rezerw Sokoła.

W drugiej połowie lepiej zagrali rywale, co przy naszej nieskuteczności skończyło się wynikiem remisowym. Z naszej strony dobrych okazji nie potrafili wykorzystać: Maciek Śpiewakowski, Tomek Kułakowski, Daniel Szubiński, Michał Jarzynka i dwukrotnie Paweł Rychlicki.

Prawdopodobnie w tym tygodniu zagramy jeszcze jeden sparing z LKS Potworów.